Tweety użytkownika @PtaKAGENCJA

PTAK NIERUCHOMOŚCI
ul. Ślusarska 10/1, 61-778 Poznań
(61) 8 515-313
office@ptak.poznan.pl

Pośrednictwo w kupnie nieruchomości

Pośrednictwo w kupnie nieruchomości – oferta z Poznania:

Wiele osób może zastanawiać się nad zaletami korzystania z pośrednictwa w kupnie nieruchomości, jednak przemawia za tym mnóstwo argumentów. Kupno mieszkania, domu lub działki jest poważną inwestycją, która wymaga przemyślanych decyzji popartych wiedzą przy finalizowaniu tego rodzaju transakcji. Zainteresowani kupnem nieruchomości klienci mają najczęściej sprecyzowane oczekiwania wobec np. metrażu, lokalizacji, piętra lub różnego rodzaju udogodnień, takich jak winda w obiekcie czy też bliskie położenie przystanków komunikacji miejskiej, szkół lub parków. Oczekiwania te są naprawdę różne, zależne od indywidualnych preferencji i potrzeb, a naszym zadaniem jest znalezienie najlepszej dla nich oferty.  

Na przestrzeni wielu lat naszego pośrednictwa w kupnie nieruchomości spotkaliśmy się z różnymi wymaganiami klientów, zawsze starając się odpowiedzieć na ich potrzeby. Zapewniamy lepszy dostęp do aktualnych ofert różnego rodzaju mieszkań z rynku wtórnego, lokali i działek na sprzedaż. Wyszukujemy nieruchomości do remontu lub gotowych do zamieszkania, w zależności od preferencji klientów wobec stanu lokalu, który mają zamiar nabyć. Szukamy także korzystnych ofert dla osób zainteresowanych kupnem mieszkań zadłużonych, z możliwością spłaty długu w ramach rozliczenia.

Pomoc w znalezieniu finansowania

Naszym celem jest wspieranie klientów na każdym etapie kupna nieruchomości. Służymy pomocą podczas poszukiwania i wybierania najlepszej oferty, jak również w trakcie finalizacji transakcji, czyli podpisania umowy notarialnej. Wielu naszych klientów dotyczy też kwestia pozyskania kredytu na zakup wymarzonego mieszkania, domu lub działki, gdzie również przydatne jest nasze wsparcie. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi firmami kredytowymi, które oferują konkurencyjne, dobre warunki finansowania zakupu nieruchomości. Zapewniają przy tym profesjonalną obsługę oraz rzetelne doradztwo w związku z wyborem formy kredytu hipotecznego i sposobu jego spłaty. Ponieważ dla naszych klientów zaciągnięcie kredytu wiąże się z długoletnim zobowiązaniem, doradztwo w tym zakresie jest dla nas sprawą priorytetową, która nie generuje żadnych dodatkowych opłat.   


Oferta kredytowa:

Naszym celem jest wspieranie klientów na każdym etapie doboru oferty. Służymy poradą podczas poszukiwania, wybierania, finansowania oraz nabywania nieruchomości. Nasza pomoc jest kompleksowa, ponieważ współpracujemy z najlepszymi, sprawdzonymi doradcami kredytowymi, którzy zapewniają naszym klientom uczciwą usługę na najwyższym poziomie. Specjalnie dopasowany kredyt na korzystnych warunkach to gwarancja zadowolenia w przyszłości.

Wsparcie w zakresie bankowym dla naszych klientów nie generuje żadnych dodatkowych opłat.

Możecie Państwo dokonać wyboru spośród naszych następujących partnerów:

Expander
Bank PEKAO SA
WBK
PKO Bank Polski
Millenium Bank
Oferty specjalne
sprzedaż domów poznań

Puszczykowo

Dom na sprzedaż

Pow. domu346m2

pow. działki3578m2

Pokoje6

Cena1850000

działki na sprzedaż

Śliwno

Działka na sprzedaż

Pow.61500m2

Typ Rolna

Cena630000