Tweety użytkownika @PtaKAGENCJA

PTAK NIERUCHOMOŚCI
ul. Ślusarska 10/1, 61-778 Poznań
(61) 8 515-313
office@ptak.poznan.pl

Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości

Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości w Poznaniu – oferta:

Podejmując decyzję o sprzedaży nieruchomości, w naturalny sposób liczymy na to, że uda nam się ją zbyć w krótkim czasie i otrzymać za nią jak najlepszą cenę. Niestety rzeczywistość często weryfikuje nasze oczekiwania, a proces sprzedaży staje się długi i kłopotliwy. Zniechęceni, dopiero wówczas zaczynamy szukać pośredników, a wtedy najłatwiej o powierzenie spraw związanych ze sprzedażą nieruchomości osobom niekompetentnym. 

Zespół firmy Ptak Nieruchomości posiada zarówno kompetencje, jak i ogromne doświadczenie, oferując pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości na terenie Poznania, gmin ościennych województwa wielkopolskiego i w całej Polsce. Przede wszystkim podchodzimy do tematu kompleksowo, zaczynając od kwestii opinii rynkowej w zakresie wartości, opracowania oferty domu, mieszkania, lokalu lub działki i kompletowania potrzebnych dokumentów, do podpisania umowy ostatecznej i przekazanie nieruchomości nowemu nabywcy. W ramach umowy z klientem w tym zakresie przygotowujemy profesjonalną ofertę sprzedaży i wprowadzamy nieruchomość na rynek zbytu, organizując jej promocję. Do zadań naszego zespołu należy również prezentowanie nieruchomości potencjalnym nabywcom oraz negocjowanie warunków sprzedaży tak, aby zadowolić oczekiwania klientów w kwestii uzyskanej ostatecznie ceny. Przygotowany przez nas indywidualny plan sprzedaży nieruchomości pozwala skrócić czas oczekiwania na zainteresowanie ofertą. Jako biuro nieruchomości mamy również gotową bazę ofert kupna mieszkań, domów, lokali, działek i innych obiektów, co jeszcze ułatwia nam znalezienie odpowiedniego nabywcy.

Jeśli chcą Państwo zgłosić posiadaną nieruchomość na sprzedaż, wystarczy wypełnić elektroniczny formularz, który znajdziecie klikając w poniższy link.

http://ptaknieruchomosci.pl/oferty/dodaj-oferte/


Oferta kredytowa:

Naszym celem jest wspieranie klientów na każdym etapie doboru oferty. Służymy poradą podczas poszukiwania, wybierania, finansowania oraz nabywania nieruchomości. Nasza pomoc jest kompleksowa, ponieważ współpracujemy z najlepszymi, sprawdzonymi doradcami kredytowymi, którzy zapewniają naszym klientom uczciwą usługę na najwyższym poziomie. Specjalnie dopasowany kredyt na korzystnych warunkach to gwarancja zadowolenia w przyszłości.

Wsparcie w zakresie bankowym dla naszych klientów nie generuje żadnych dodatkowych opłat.

Możecie Państwo dokonać wyboru spośród naszych następujących partnerów:

Expander
Bank PEKAO SA
WBK
PKO Bank Polski
Millenium Bank
Oferty specjalne
sprzedaż domów poznań

Suchy Las

Dom na sprzedaż

Pow. domu330m2

pow. działki880m2

Pokoje9

Cena1399000

sprzedaż domów poznań

Poznań, Starołęka

Dom na sprzedaż

Pow. domu160m2

pow. działki434m2

Pokoje5

Cena410000