Tweety użytkownika @PtaKAGENCJA

PTAK NIERUCHOMOŚCI
ul. Ślusarska 10/1, 61-778 Poznań
(61) 8 515-313
office@ptak.poznan.pl

Pośrednictwo w wynajmie nieruchomości

Pośrednictwo w wynajmie nieruchomości – oferta Ptak Nieruchomości:

Wynajem nieruchomości cieszy się w Poznaniu i gminach ościennych większym popytem, niż sama sprzedaż, a jednak nie oznacza to, że w łatwy sposób można znaleźć uczciwego najemcę. Jego poszukiwania i selekcja to czasochłonny i uciążliwy proces, związany m.in. z zamieszczaniem ogłoszeń ofertowych, a później z odbieraniem telefonów i prezentowaniem nieruchomości potencjalnym najemcom. Współpraca z naszą agencją pośrednictwa gwarantuje dużą oszczędność czasu nie tylko w sytuacji sprzedaży, ale także wynajmu nieruchomości. Dlatego jeżeli są Państwo zainteresowani wynajmem biur, domów, mieszkań lub działek w Poznaniu, warto także w tej kwestii zdać się na doświadczenie naszego zespołu i zaufać sprawdzonym procedurom. 

Adekwatnie do pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości, również w przypadku wynajmu rozpoczynamy współpracę z klientem od sporządzenia oferty zawierającej opis mieszkania, powierzchni biurowej czy też działki wraz z zaznaczeniem lokalizacji. Opis uzupełniamy zdjęciami lub filmem, które zapewniają większe zainteresowanie ofertą. Gotowe ogłoszenie jest przez nas promowane na najpopularniejszych internetowych stronach z nieruchomościami i w mediach lokalnych. W dalszej kolejności umawiamy spotkania z oferentami i pokazujemy lokal, dom lub mieszkanie do wynajęcia, prowadzą równocześnie weryfikację potencjalnych najemców. W imieniu klientów negocjujemy też warunki zawarcia umowy.

Zasadniczą różnicą pomiędzy wynajmem a sprzedażą nieruchomości, jest w pierwszym wypadku długoterminowa umowa wiążąca naszych klientów z najemcami. Dlatego ważny jest wybór uczciwego oferenta, który systematycznie spełniać będzie warunki umowy najmu, a jednocześnie we właściwy sposób zadba o użytkowaną nieruchomość. Rolą pośrednika w obrocie nieruchomości jest więc dokładna selekcja oferentów, na którą poświęcamy w naszej pracy dużo czasu. Zależy nam, aby zapobiec ewentualnym problemom, jakie mogą wystąpić w przypadku wynajmu mieszkań, domów i innych lokali, dlatego w pierwszej kolejności korzystamy z własnej bazy sprawdzonych najemców. Natomiast po podpisaniu umowy wynajmu możemy kontynuować współpracę w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomością, w ramach której m.in. kontrolujemy spłaty czynszu i stan techniczny lokalu zajmowanego przez lokatora, reagujemy na zgłoszone usterki oraz problemy!


Oferta kredytowa:

Naszym celem jest wspieranie klientów na każdym etapie doboru oferty. Służymy poradą podczas poszukiwania, wybierania, finansowania oraz nabywania nieruchomości. Nasza pomoc jest kompleksowa, ponieważ współpracujemy z najlepszymi, sprawdzonymi doradcami kredytowymi, którzy zapewniają naszym klientom uczciwą usługę na najwyższym poziomie. Specjalnie dopasowany kredyt na korzystnych warunkach to gwarancja zadowolenia w przyszłości.

Wsparcie w zakresie bankowym dla naszych klientów nie generuje żadnych dodatkowych opłat.

Możecie Państwo dokonać wyboru spośród naszych następujących partnerów:

Expander
Bank PEKAO SA
WBK
PKO Bank Polski
Millenium Bank
Oferty specjalne
biura do wynajęcia

Szamotuły

Lokal na sprzedaż

Pow. budynku70m2

 

Cena1800

sprzedaż domów poznań

Poznań, Poznań-Grunwald

Dom na sprzedaż

Pow. domu350m2

pow. działki723m2

Pokoje10

Cena1770000