Tweety użytkownika @PtaKAGENCJA

PTAK NIERUCHOMOŚCI
ul. Ślusarska 10/1, 61-778 Poznań
(61) 8 515-313
office@ptak.poznan.pl

Pośrednictwo w wynajmie nieruchomości

Pośrednictwo w wynajmie nieruchomości – oferta Ptak Nieruchomości:

Wynajem nieruchomości cieszy się w Poznaniu i gminach ościennych większym popytem, niż sama sprzedaż, a jednak nie oznacza to, że w łatwy sposób można znaleźć uczciwego najemcę. Jego poszukiwania i selekcja to czasochłonny i uciążliwy proces, związany m.in. z zamieszczaniem ogłoszeń ofertowych, a później z odbieraniem telefonów i prezentowaniem nieruchomości potencjalnym najemcom. Współpraca z naszą agencją pośrednictwa gwarantuje dużą oszczędność czasu nie tylko w sytuacji sprzedaży, ale także wynajmu nieruchomości. Dlatego jeżeli są Państwo zainteresowani wynajmem biur, domów, mieszkań lub działek w Poznaniu, warto także w tej kwestii zdać się na doświadczenie naszego zespołu i zaufać sprawdzonym procedurom. 

Adekwatnie do pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości, również w przypadku wynajmu rozpoczynamy współpracę z klientem od sporządzenia oferty zawierającej opis mieszkania, powierzchni biurowej czy też działki wraz z zaznaczeniem lokalizacji. Opis uzupełniamy zdjęciami lub filmem, które zapewniają większe zainteresowanie ofertą. Gotowe ogłoszenie jest przez nas promowane na najpopularniejszych internetowych stronach z nieruchomościami i w mediach lokalnych. W dalszej kolejności umawiamy spotkania z oferentami i pokazujemy lokal, dom lub mieszkanie do wynajęcia, prowadzą równocześnie weryfikację potencjalnych najemców. W imieniu klientów negocjujemy też warunki zawarcia umowy.

Zasadniczą różnicą pomiędzy wynajmem a sprzedażą nieruchomości, jest w pierwszym wypadku długoterminowa umowa wiążąca naszych klientów z najemcami. Dlatego ważny jest wybór uczciwego oferenta, który systematycznie spełniać będzie warunki umowy najmu, a jednocześnie we właściwy sposób zadba o użytkowaną nieruchomość. Rolą pośrednika w obrocie nieruchomości jest więc dokładna selekcja oferentów, na którą poświęcamy w naszej pracy dużo czasu. Zależy nam, aby zapobiec ewentualnym problemom, jakie mogą wystąpić w przypadku wynajmu mieszkań, domów i innych lokali, dlatego w pierwszej kolejności korzystamy z własnej bazy sprawdzonych najemców. Natomiast po podpisaniu umowy wynajmu możemy kontynuować współpracę w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomością, w ramach której m.in. kontrolujemy spłaty czynszu i stan techniczny lokalu zajmowanego przez lokatora, reagujemy na zgłoszone usterki oraz problemy!


Oferta kredytowa:

Naszym celem jest wspieranie klientów na każdym etapie doboru oferty. Służymy poradą podczas poszukiwania, wybierania, finansowania oraz nabywania nieruchomości. Nasza pomoc jest kompleksowa, ponieważ współpracujemy z najlepszymi, sprawdzonymi doradcami kredytowymi, którzy zapewniają naszym klientom uczciwą usługę na najwyższym poziomie. Specjalnie dopasowany kredyt na korzystnych warunkach to gwarancja zadowolenia w przyszłości.

Wsparcie w zakresie bankowym dla naszych klientów nie generuje żadnych dodatkowych opłat.

Możecie Państwo dokonać wyboru spośród naszych następujących partnerów:

Expander
Bank PEKAO SA
WBK
PKO Bank Polski
Millenium Bank
Oferty specjalne
biura do wynajęcia

Kostrzyn

Obiekt na sprzedaż

Pow. budynku500m2

Pow. działki4000m2

Cena1100000

sprzedaż domów poznań

Poznań, Junikowo

Dom na sprzedaż

Pow. domu300m2

pow. działki588m2

Pokoje6

Cena1200000