Tweety użytkownika @PtaKAGENCJA

PTAK NIERUCHOMOŚCI
ul. Ślusarska 10/1, 61-778 Poznań
(61) 8 515-313
office@ptak.poznan.pl

Home staging – nieruchomość gotowa na sprzedaż

Home staging i pomoc w znalezieniu nabywcy nieruchomości :

Ptak Nieruchomości jest firmą, która od wielu lat działa w charakterze pośrednika w obrocie nieruchomościami, jednak stale inwestuje w rozwój swoich usług. Jedną z najnowszych jest proponowany przez nas home staging. Jest to usługa dedykowana osobom, które decydują się na sprzedaż nieruchomości za naszym pośrednictwem. 

Jeżeli chcą Państwo w krótkim czasie sfinalizować sprzedaż domu, mieszkania czy nawet willi, ważne jest pierwsze wrażenie, jakie odniesie oferent w trakcie wizji lokalnej. Z doświadczenia wiemy, że ma to ogromny wpływ na podjęcie ostatecznej decyzji przez zainteresowanych, z wyjątkiem sytuacji, gdy klient z góry zakłada kupno nieruchomości do remontu. Home staging jest usługą, która polega na odświeżeniu mieszkania lub domu i odpowiedniego przygotowania go do prezentacji. Podstawową zasadą jest zachowanie nienagannego porządku, co wymaga m.in. uprzątnięcia rzeczy osobistych z miejsc pozostających na widoku. Pod kątem czystości sprawdzane są przez oferentów szczególnie kuchnia i łazienka. Dobre wrażenie na nich robią też jasne kolory ścian i dodatki, które nadają wnętrzom przytulności. Jeżeli tylko pozwala na to budżet, warto przed sprzedażą zastąpić ciemne kolory pastelowymi lub najzwyczajniej bielą. Nie bez znaczenia pozostaje także oświetlenie oraz zapach, jaki panuje w oglądanych przez oferentów pomieszczeniach. Kilka prostych, niekosztownych, a wykonanych przez nas zabiegów może sprawić, że nieruchomość zyska na atrakcyjności, a tym samym łatwiej znajdzie nowego właściciela. Doświadczenie pokazuje nam ,że przeprowadzenie home stagingu podnosi wartości nieruchomości o ok. 15%.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat usługi home staging, zapraszamy do kontaktu. W indywidualnych rozmowach przedstawiamy zakres prac, jakie należy wykonać dla danej nieruchomości, aby przyniosło to oczekiwany skutek większego zainteresowania oferentów i uzyskania za nią lepszej ceny.  


Oferta kredytowa:

Naszym celem jest wspieranie klientów na każdym etapie doboru oferty. Służymy poradą podczas poszukiwania, wybierania, finansowania oraz nabywania nieruchomości. Nasza pomoc jest kompleksowa, ponieważ współpracujemy z najlepszymi, sprawdzonymi doradcami kredytowymi, którzy zapewniają naszym klientom uczciwą usługę na najwyższym poziomie. Specjalnie dopasowany kredyt na korzystnych warunkach to gwarancja zadowolenia w przyszłości.

Wsparcie w zakresie bankowym dla naszych klientów nie generuje żadnych dodatkowych opłat.

Możecie Państwo dokonać wyboru spośród naszych następujących partnerów:

Expander
Bank PEKAO SA
WBK
PKO Bank Polski
Millenium Bank
Oferty specjalne
sprzedaż domów poznań

Poznań, Starołęka

Dom na sprzedaż

Pow. domu160m2

pow. działki434m2

Pokoje6

Cena398000

sprzedaż nieruchomości poznań

Poznań, Naramowice

Mieszkanie do wynajęcia

Pow.48.8m2

Piętro1/2

Pokoje2

Cena1600