Tweety użytkownika @PtaKAGENCJA

PTAK NIERUCHOMOŚCI
ul. Ślusarska 10/1, 61-778 Poznań
(61) 8 515-313
office@ptak.poznan.pl

Profesjonalne sesje zdjęciowe nieruchomości na sprzedaż lub wynajem

Sesje zdjęciowe – profesjonale oferty sprzedaży nieruchomości:

Aby mogli liczyć Państwo na większe zainteresowanie swoją ofertą nieruchomości na sprzedaż w mediach, nie może ona koncentrować się na samym opisie. Absolutnie konieczne jest dołączenie do opisu zdjęć, a najlepiej takich, które w pozytywnym znaczeniu zwracać będą na siebie uwagę. Wykonanie odpowiednich ujęć nieruchomości nie jest proste dla amatora. Powierzając organizację sesji zdjęciowej profesjonalistom, zdobędą Państwo najlepszą wizytówkę swojej nieruchomości na sprzedaż

Zajmując się pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości oraz ich wynajmie, w zakresie usług organizujemy realizowane przez zawodowych fotografów sesje zdjęciowe. Nasi specjaliści najlepiej uchwycą zalety Państwa domów, biur lub innych obiektów na sprzedaż, co umożliwi skuteczniejszą promocję ofert tych nieruchomości w sieci. Zapraszamy do kontaktu w sprawach związanych z naszą ofertą profesjonalnych sesji zdjęciowych. Jednocześnie polecamy usługę home staging, dzięki której Państwa nieruchomość będzie dobrze przygotowana do kampanii sprzedażowej, a najprawdopodobniej otrzyma też lepsze propozycje kupna.


Oferta kredytowa:

Naszym celem jest wspieranie klientów na każdym etapie doboru oferty. Służymy poradą podczas poszukiwania, wybierania, finansowania oraz nabywania nieruchomości. Nasza pomoc jest kompleksowa, ponieważ współpracujemy z najlepszymi, sprawdzonymi doradcami kredytowymi, którzy zapewniają naszym klientom uczciwą usługę na najwyższym poziomie. Specjalnie dopasowany kredyt na korzystnych warunkach to gwarancja zadowolenia w przyszłości.

Wsparcie w zakresie bankowym dla naszych klientów nie generuje żadnych dodatkowych opłat.

Możecie Państwo dokonać wyboru spośród naszych następujących partnerów:

Expander
Bank PEKAO SA
WBK
PKO Bank Polski
Millenium Bank
Oferty specjalne
sprzedaż nieruchomości poznań

Poznań, Rataje

Mieszkanie do wynajęcia

Pow.64.9m2

Piętro3/3

Pokoje3

Cena2000

sprzedaż nieruchomości poznań

Poznań, Naramowice

Mieszkanie do wynajęcia

Pow.48.8m2

Piętro1/2

Pokoje2

Cena1600