Tweety użytkownika @PtaKAGENCJA

PTAK NIERUCHOMOŚCI
ul. Ślusarska 10/1, 61-778 Poznań
(61) 8 515-313
office@ptak.poznan.pl

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami – oferta Ptak Nieruchomości:

Agencja Ptak Nieruchomości w szerokim znaczeniu zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie Poznania, Wielkopolski i nie tylko. Dotrzemy wszędzie tam, gdzie klient nas obdarzy zaufaniem! Podstawą naszej działalności jest pomoc w znalezieniu lub zbyciu nieruchomości takich jak mieszkania, domy, działki, obiekty biurowe czy też magazyny lub hale produkcyjne.

Sprzedaż i wynajem nieruchomości z naszym udziałem

Zajmujemy się sprzedażą lub wynajmem nieruchomości naszych klientów. W ramach współpracy zapewniamy profesjonalne przygotowanie oferty oraz jej promocję w najbardziej popularnych źródłach przekazu dla tego typu ogłoszeń. Świadczymy usługi aranżacyjne, takie jak home staging, czyli przygotowanie mieszkania, domu lub innej nieruchomości do prezentacji. Organizujemy zawodowe sesje zdjęciowe, a w przypadku dużych nieruchomości proponujemy filmy sprzedażowe nakręcone m.in. przy użyciu drona. Do naszych obowiązków należy także kontakt z oferentami i prezentowanie nieruchomości osobom zainteresowanym kupnem lub najmem. Nasza współpraca w zakresie pośrednictwa w sprzedaży lub wynajmie nieruchomości kończy się w momencie podpisania umowy i przekazania lokalu, działki lub obiektu nowemu właścicielowi czy też użytkownikowi.   

Zarządzanie i administrowanie nieruchomością oraz mieszkaniami

Obok pośrednictwa zajmujemy się również zarządzaniem nieruchomościami w Poznaniu. Zakres naszych usług w tym znaczeniu obejmuje głównie mieszkania, domy, lokale biurowe, hale i magazyny użytkowane przez najemców. Wykonywane przez nas czynności dotyczą zwłaszcza kontrolowania wpłat czynszu i opłat eksploatacyjnych, do jakich zobowiązani są najemcy. Regularnie sprawdzamy również stan techniczny użytkowanych przez nich nieruchomości. Klienci, którzy podpisują z nami umowy w ramach zarządzania i administrowania mieszkaniami lub lokalami usługowymi, mogą być pewni, że ich nieruchomość jest w dobrych rękach.

Zakup lub najem nieruchomości

Prowadzimy aktualizowaną na bieżąco bazę ofert nieruchomości wystawianych na sprzedaż lub wynajem. Zainteresowani znajdą w niej wszelkiego rodzaju nieruchomości, obiekty mieszkalne – od rezydencji, will i kamienic po mieszkania lokatorskie lub nieruchomości do remontu. Nasza baza jest także źródłem atrakcyjnych ofert działek o różnym przeznaczeniu. Wystarczy wymienić działki rekreacyjne, budowlane, inwestycyjne i usługowe w wielu ciekawych lokalizacjach Poznania. Na naszą pomoc w znalezieniu odpowiedniej oferty w zakresie kupna lub najmu nieruchomości mogą liczyć nie tylko klienci prywatni, lecz także firmy poszukujące lokali na biuro, magazyn lub halę produkcyjno-usługową. Zawsze staramy się być skuteczni i zapewnić klientom więcej, niż od nas wymagają. Dlatego nasze pośrednictwo w kupnie nieruchomości lub jej najmie wiąże się ze sprawdzeniem wiarygodności oferty oraz negocjowaniem warunków transakcji. Osoby, które nabywają lub najmują nieruchomość za naszym pośrednictwem, muszą mieć pewność, że jest to dla nich korzystna i bezpieczna inwestycja.

Dodatkowe usługi

Odpowiadając na potrzeby rynku poszerzyliśmy działalność naszej firmy o dodatkowe usługi, a mianowicie o obsługę transakcji klientów, którzy we własnym zakresie nabywają lub wynajmują nieruchomości: mieszkanie, działkę, dom lub inny obiekt.

Nasze czynności polegają m.in. na:

  • zebraniu niezbędnych dokumentów do przeprowadzenia transakcji, sprawdzeniu ich pod względem formalno-prawnym,
  • merytorycznym przygotowaniu umów przedwstępnych w formie cywilnej, protokołów zdawczo-odbiorczych, umów rezerwacyjnych, 
  • dokonaniu wyboru kancelarii notarialnej,
  • obsłudze w zakresie pozyskania decyzji WZiZ zabudowy dla działek, domów i ewentualnej rozbudowy domów mieszkalnych,
  • zamianie mieszkań: sprzedaży mieszkań, nieruchomości zadłużonych, ewentualnym wykupie mieszkań komunalnych oraz spółdzielczych,
  • wydawaniu opinii o ustaleniu wartości rynkowej nieruchomości na potrzeby wnioskodawcy,
  • usługach w ramach tłumaczeń przysięgłych z języka francuskiego,
  • wsparciu w sprawach podziału nieruchomości.

Ustalenie honorarium za wyżej wymienione czynności następuje indywidualnie po zapoznaniu się ze sprawą, zależne jest od stopnia skomplikowania transakcji.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Gwarantujemy satysfakcję i bezpieczeństwo w przebiegu transakcji.


Oferta kredytowa:

ANG
Expander
Oferty specjalne
działki na sprzedaż

Gowarzewo

Działka na sprzedaż

Pow.752m2

Typ Budowlana

Cena120000

sprzedaż domów poznań

Poznań, Ławica

Dom do wynajęcia

Pow. domu75m2

pow. działki360m2

Pokoje3

Cena4200