Tweety użytkownika @PtaKAGENCJA

PTAK NIERUCHOMOŚCI
ul. Ślusarska 10/1, 61-778 Poznań
(61) 8 515-313
office@ptak.poznan.pl

Pośrednictwo w kupnie nieruchomości

Pośrednictwo w kupnie nieruchomości – oferta z Poznania:

Wiele osób może zastanawiać się nad zaletami korzystania z pośrednictwa w kupnie nieruchomości, jednak przemawia za tym mnóstwo argumentów. Kupno mieszkania, domu lub działki jest poważną inwestycją, która wymaga przemyślanych decyzji popartych wiedzą przy finalizowaniu tego rodzaju transakcji. Zainteresowani kupnem nieruchomości klienci mają najczęściej sprecyzowane oczekiwania wobec np. metrażu, lokalizacji, piętra lub różnego rodzaju udogodnień, takich jak winda w obiekcie czy też bliskie położenie przystanków komunikacji miejskiej, szkół lub parków. Oczekiwania te są naprawdę różne, zależne od indywidualnych preferencji i potrzeb, a naszym zadaniem jest znalezienie najlepszej dla nich oferty.  

Na przestrzeni wielu lat naszego pośrednictwa w kupnie nieruchomości spotkaliśmy się z różnymi wymaganiami klientów, zawsze starając się odpowiedzieć na ich potrzeby. Zapewniamy lepszy dostęp do aktualnych ofert różnego rodzaju mieszkań z rynku wtórnego, lokali i działek na sprzedaż. Wyszukujemy nieruchomości do remontu lub gotowych do zamieszkania, w zależności od preferencji klientów wobec stanu lokalu, który mają zamiar nabyć. Szukamy także korzystnych ofert dla osób zainteresowanych kupnem mieszkań zadłużonych, z możliwością spłaty długu w ramach rozliczenia.

Pomoc w znalezieniu finansowania

Naszym celem jest wspieranie klientów na każdym etapie kupna nieruchomości. Służymy pomocą podczas poszukiwania i wybierania najlepszej oferty, jak również w trakcie finalizacji transakcji, czyli podpisania umowy notarialnej. Wielu naszych klientów dotyczy też kwestia pozyskania kredytu na zakup wymarzonego mieszkania, domu lub działki, gdzie również przydatne jest nasze wsparcie. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi firmami kredytowymi, które oferują konkurencyjne, dobre warunki finansowania zakupu nieruchomości. Zapewniają przy tym profesjonalną obsługę oraz rzetelne doradztwo w związku z wyborem formy kredytu hipotecznego i sposobu jego spłaty. Ponieważ dla naszych klientów zaciągnięcie kredytu wiąże się z długoletnim zobowiązaniem, doradztwo w tym zakresie jest dla nas sprawą priorytetową, która nie generuje żadnych dodatkowych opłat.   


Oferta kredytowa:

ANG
Expander
Oferty specjalne
sprzedaż nieruchomości poznań

Poznań, Centrum

Mieszkanie do wynajęcia

Pow.35m2

Piętro5/5

Pokoje1

Cena2500

sprzedaż domów poznań

Poznań, Podolany

Dom na sprzedaż

Pow. domu150m2

pow. działki180m2

Pokoje5

Cena710000