Tweety użytkownika @PtaKAGENCJA

PTAK NIERUCHOMOŚCI
ul. Ślusarska 10/1, 61-778 Poznań
(61) 8 515-313
office@ptak.poznan.pl

Najem nieruchomości z udziałem naszego pośrednika

Najem nieruchomości – pośrednictwo w obrocie nieruchomościami:

Rynek najmu mieszkań i lokali biurowych w Poznaniu oraz w sąsiadujących z tym miastem gminach charakteryzuje się największym popytem. Dostępność oferowanych nieruchomości zmienia się z dnia na dzień. Dużym zainteresowaniem cieszą się tu przeznaczone do wynajęcia kawalerki i mieszkania dwupokojowe zajmowane najczęściej przez studentów. Dlatego szukając odpowiednich dla siebie nieruchomości w tym regionie, należy wiedzieć w jakich okresach roku jest mniejsze zainteresowanie tego rodzaju ofertami, a także gdzie znaleźć aktualne propozycje najmu. Za naszym pośrednictwem to zadanie staje się łatwiejsze do wykonania.

Przede wszystkim jako biuro zajmujące się pośrednictwem w wynajmie nieruchomości mamy stały dostęp do tego rodzaju aktualnych ofert na terenie Poznania, gminach ościennych i Wielkopolski. Dlatego pośrednicząc w najmie rozpoczynamy poszukiwania preferowanego lokalu od sprawdzenia własnej, rozbudowanej bazy nieruchomości przeznaczonych na wynajem. Jeżeli nie przyniesie to oczekiwanych rezultatów, sięgamy do innych znanych nam źródeł informacji na ich temat. Naszym celem  jest zaproponowanie klientom co najmniej kilku opcji nieruchomości oraz pomoc w wyborze spośród nich najlepszej oferty. W ich imieniu prowadzimy też negocjacje w sprawie warunków umowy, które dotyczą głównie żądanej wysokości czynszu, ewentualnie pobieranej kaucji. 

Bez względu na to, czy nasi klienci szukają domu, mieszkania, magazynu czy może biura do wynajęcia, jesteśmy w stanie zagwarantować skuteczną pomoc. Wyszukujemy nieruchomości według ich oczekiwań w sprawie preferowanego metrażu, lokalizacji, a zwłaszcza deklarowanych możliwości finansowych. 


Oferta kredytowa:

ANG
Expander
Oferty specjalne
sprzedaż nieruchomości poznań

Poznań, Poznań-Grunwald

Mieszkanie na sprzedaż

Pow.105.2m2

Piętro1/1

Pokoje3

Cena0

sprzedaż domów poznań

Tomice

Dom na sprzedaż

Pow. domu455m2

pow. działki19000m2

Pokoje13

Cena2750000