Tweety użytkownika @PtaKAGENCJA

PTAK NIERUCHOMOŚCI
ul. Ślusarska 10/1, 61-778 Poznań
(61) 8 515-313
office@ptak.poznan.pl

Pośrednictwo w wynajmie nieruchomości

Pośrednictwo w wynajmie nieruchomości – oferta Ptak Nieruchomości:

Wiele osób decyduje się na wynajem własnych lokali, niezależnie od tego, czy są to mieszkania, domy, czy biura Jednak poszukiwania odpowiedniego najemcy mogą być stresujące. Wynajem nieruchomości cieszy się w Poznaniu i gminach ościennych większym popytem, niż sama sprzedaż, a jednak nie oznacza to, że w łatwy sposób można znaleźć uczciwego najemcę. Jego poszukiwania i selekcja to czasochłonny i uciążliwy proces, związany m.in. z zamieszczaniem ogłoszeń ofertowych, a później z odbieraniem telefonów i prezentowaniem nieruchomości potencjalnym najemcom. Współpraca z naszą agencją pośrednictwa gwarantuje dużą oszczędność czasu nie tylko w sytuacji sprzedaży, ale także wynajmu nieruchomości. Dlatego jeżeli są Państwo zainteresowani wynajmem biur, domów, mieszkań lub działek w Poznaniu, warto także w tej kwestii zdać się na doświadczenie naszego zespołu i zaufać sprawdzonym procedurom. 

Jednym z najważniejszych aspektów, dla których warto skorzystać z naszych usług pośrednictwa przy wynajmie nieruchomości, jest zabezpieczenie prawne i finansowe klienta. Posiadamy aktualną wiedzę prawną oraz doświadczenie w zawieraniu umów cywilno-prawnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić klientowi optymalne warunki umowy najmu oraz uchronić go przed ewentualnymi problemami prawnymi czy finansowymi. Gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie w dziedzinie wynajmu. Znamy rynek nieruchomości, dzięki czemu jest w stanie doradzić klientowi w kwestii optymalnej ceny za wynajem danej nieruchomości czy wyboru odpowiedniej lokalizacji. Możemy również pomóc w negocjacjach z najemcą, podnosząc tym samym szanse na uzyskanie korzystniejszych warunków umowy.

Jako firma pośrednictwa w wynajmie lokali, stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta. Dlatego też dokładnie analizujemy Twoje oczekiwania oraz wymagania, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Ponadto jesteśmy dostępni dla Ciebie przez cały czas trwania współpracy, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz rozwiać ewentualne wątpliwości. Współpracując z nami, masz pewność, że wszystkie niezbędne dokumenty zostaną przygotowane w sposób profesjonalny oraz zgodny z obowiązującym prawem. Oszczędzasz w ten sposób swój cenny czas i unikasz ewentualnych problemów związanych z nieprawidłowo sfinalizowaną umową najmu.

Jak wygląda współpraca z nami?

Adekwatnie do pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości, również w przypadku wynajmu rozpoczynamy współpracę z klientem od sprawdzenia stanu prawnego,sporządzenia oferty zawierającej opis mieszkania, powierzchni biurowej czy też działki wraz z zaznaczeniem lokalizacji. Opis uzupełniamy zdjęciami lub filmem, które zapewniają większe zainteresowanie ofertą. Gotowe ogłoszenie jest przez nas promowane na najpopularniejszych internetowych stronach z nieruchomościami i w mediach lokalnych. W dalszej kolejności umawiamy spotkania z oferentami i pokazujemy lokal, dom lub mieszkanie do wynajęcia, prowadzą równocześnie weryfikację potencjalnych najemców. W imieniu klientów negocjujemy też warunki zawarcia umowy. W naszej ofercie kompleksowej obsługi transakcji nabycia nieruchomości zapewniamy wsparcie w otrzymaniu kredytów hipotecznych, gotówkowych.

Zasadniczą różnicą pomiędzy wynajmem a sprzedażą nieruchomości, jest w pierwszym wypadku długoterminowa umowa wiążąca naszych klientów z najemcami. Dlatego ważny jest wybór uczciwego oferenta, który systematycznie spełniać będzie warunki umowy najmu, a jednocześnie we właściwy sposób zadba o użytkowaną nieruchomość. Rolą pośrednika w obrocie nieruchomości jest więc dokładna selekcja oferentów, na którą poświęcamy w naszej pracy dużo czasu. Zależy nam, aby zapobiec ewentualnym problemom, jakie mogą wystąpić w przypadku wynajmu mieszkań, domów i innych lokali, dlatego w pierwszej kolejności korzystamy z własnej bazy sprawdzonych najemców. Natomiast po podpisaniu umowy wynajmu możemy kontynuować współpracę w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomością, w ramach której m.in. kontrolujemy spłaty czynszu i stan techniczny lokalu zajmowanego przez lokatora, reagujemy na zgłoszone usterki oraz problemy!


Oferta kredytowa:

ANG
Expander
Oferty specjalne
działki na sprzedaż

Suchy Las

Działka na sprzedaż

Pow.779m2

Typ Budowlana

Cena560880

działki na sprzedaż

Poznań, Górczyn

Działka na sprzedaż

Pow.3853m2

Typ

Cena1807057