Tweety użytkownika @PtaKAGENCJA

PTAK NIERUCHOMOŚCI
ul. Ślusarska 10/1, 61-778 Poznań
(61) 8 515-313
office@ptak.poznan.pl

Home staging – nieruchomość gotowa na sprzedaż

Home staging i pomoc w znalezieniu nabywcy nieruchomości :

Ptak Nieruchomości jest firmą, która od wielu lat działa w charakterze pośrednika w obrocie nieruchomościami, jednak stale inwestuje w rozwój swoich usług. Jedną z najnowszych jest proponowany przez nas home staging. Jest to usługa dedykowana osobom, które decydują się na sprzedaż nieruchomości za naszym pośrednictwem. 

Jeżeli chcą Państwo w krótkim czasie sfinalizować sprzedaż domu, mieszkania czy nawet willi, ważne jest pierwsze wrażenie, jakie odniesie oferent w trakcie wizji lokalnej. Z doświadczenia wiemy, że ma to ogromny wpływ na podjęcie ostatecznej decyzji przez zainteresowanych, z wyjątkiem sytuacji, gdy klient z góry zakłada kupno nieruchomości do remontu. Home staging jest usługą, która polega na odświeżeniu mieszkania lub domu i odpowiedniego przygotowania go do prezentacji. Podstawową zasadą jest zachowanie nienagannego porządku, co wymaga m.in. uprzątnięcia rzeczy osobistych z miejsc pozostających na widoku. Pod kątem czystości sprawdzane są przez oferentów szczególnie kuchnia i łazienka. Dobre wrażenie na nich robią też jasne kolory ścian i dodatki, które nadają wnętrzom przytulności. Jeżeli tylko pozwala na to budżet, warto przed sprzedażą zastąpić ciemne kolory pastelowymi lub najzwyczajniej bielą. Nie bez znaczenia pozostaje także oświetlenie oraz zapach, jaki panuje w oglądanych przez oferentów pomieszczeniach. Kilka prostych, niekosztownych, a wykonanych przez nas zabiegów może sprawić, że nieruchomość zyska na atrakcyjności, a tym samym łatwiej znajdzie nowego właściciela. Doświadczenie pokazuje nam ,że przeprowadzenie home stagingu podnosi wartości nieruchomości o ok. 15%.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat usługi home staging, zapraszamy do kontaktu. W indywidualnych rozmowach przedstawiamy zakres prac, jakie należy wykonać dla danej nieruchomości, aby przyniosło to oczekiwany skutek większego zainteresowania oferentów i uzyskania za nią lepszej ceny.  


Oferta kredytowa:

ANG
Expander
Oferty specjalne
biura do wynajęcia

Międzychód

Lokal do wynajęcia

Pow. budynku38m2

 

Cena1400

sprzedaż nieruchomości poznań

Poznań, Poznań-Grunwald

Mieszkanie na sprzedaż

Pow.33m2

Piętro1/7

Pokoje2

Cena369000